دیدار سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم با مهندس قربانی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم

دیدار سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم با مهندس قربانی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم 1

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی قم در دیدار با مهندس قربانی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم روند فعالیت رویداد چاره جو را برای ایشان تشریح نمود.
توضیحات کلی رویداد
عنوان دقیق
معرفی محورها
تاریخ برگزاری
اهداف
ایجاد ارتباط موثر بین دانشجویان و دانشگاهیان با مسائل صنایع چاپ، بسته بندی و نشر
ارتقاء شاخصه نوآوری و خلاقیت در صنعت چاپ بسته بندی و نشر در ابعاد مختلف
شبکه سازی و ایجاد بانک اطلاعاتی از متولیان و فعالان وابسته به صنعت چاپ، بسته بندی و نشر
تقویت جایگاه صنعت چاپ در استان قم به عنوان یکی از صنایع بالا دستی با توجه به پتانسیل موجود استانی

سیده شبنم فاطمی با بیان اینکه سندهای چشم اندازی سازمان ها و صنایع در ایجاد افق فعالیت و حرکت موثر هستند داشتن سند چشم انداز برای صنعت چاپ را ضروری دانشته و ابراز امیدواری کردند انشالله این رویداد شروعی برای تدوین سند چشم انداز صنعت چاپ باشد.
در ادامه ایشان به نیاز صنایع چاپ، بسته بندی و نشر به داشتن بانک اطلاعاتی و شبکه ای از متولیان و فعالان و متخصصان این حوزه اشاره کردند و شبکه سازی را از جمله راههای رشد و بالندگی این صنایع دانستند که باعث ایجاد اشتغال در گستره وسیع خواهد شد. همچنین بیان کردند شبکه سازی می تواند با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، دانشگاه علمی و کاربردی و اتحادیه چاپخانه داران صورت پذیرد.

در این دیدار آقای محمودیان رییس اتحادیه چاپخانه داران استان قم با بیان اینکه نشر تنها ۹ درصد از حجم فعالیت صنعت چاپ است و ۹۱ درصد از حجم فعالیت اتحادیه به دیگر بخش های چاپ معطوف است بر بکارگیری حداکثر توان اتحادیه و صنف چاپخانه داران برای برگزاری هر چه بهتر رویداد چاره جو تأکید نمود.
در ادامه آقای مهندس قربانی با ابراز خرسندی از برگزاری رویدادی که نگاه جدیدی به بخش صنعت در استان دارد آمادگی خود را جهت هماهنگی بین ادارات و سازمانهای مرتبط در راستای برنامه های رویداد اعلام کردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *